Dizüstü Bilgisayarı ile Kablosuz Ağı Paylaşmak

Acer LaunchManager Application \\\\LaunchManager programını biraz kurcalamanı önerirm ..Önceki mesajda gönderdiğim ek resimdeki gibi sekmeler olabilir.. onun dışında 3.parti yazılımlarla deneyebilirsin olmuyorsa wireless adaptörün desteklemiyor olabilir.

Ekstra olarak: Acer | Driver Download bu adresten işletim sistemi türüne göre driverlerini ve yardımcı programları kurabilirsin...

İlk önce söyleyeyim kablosuz ağ ile bağlanınca onu tekrar dağıtamazsın ama kablolu bir interneti bu şekilde dağıtabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk önce söyleyeyim kablosuz ağ ile bağlanınca onu tekrar dağıtamazsın ama kablolu bir interneti bu şekilde dağıtabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu hatayı alıyorum kodları yazarken. Ağ ayarlarından paylaşıma açmaya çalışıyorum açmıyor.
PvOQZ9.png

Ekran Alıntısı.JPG
Emrah nasıl yaptığını anlatırmısın ?

emstad,

arkadaşım resimini eklemiştim önceki mesajlarda ama tekrar göstereyim..
samsung np550p5c-s04tr modeli laptopum da yüklü olan samsung settings programı sayesinde resimde de görüldüğü gibi "Taşınabilir AP" oluşturma sekmesi var ben wireless dan internete girip aynı anda bunu da açıp buluduğum yerde AP görevi gördürebiliyorum..Ekstra bi programa ihtiyaç duymadan...Sanada söylediğim gibi pc nin zaten böyle bir özelliği varsa ilgili markanın sitesinden bununla ilgili yazılımı indirip kullanabilirsin..Teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı