Dizüstü dokunmatik yüzeyinde donma-takılmalar oluyor

mstf_zgr

Decapat
Daha fazla  
Yeni aldığım Ideapad S540 15-ıwl dizüstü bilgisayarın dokunmatik yüzeyinde ara ara donmalar oluyor. Windows'u sıfırlamayı, Lenovo vantage üzerinden tüm sürücüleri güncellemeyi ve güç düğmesinden statik elektriği atmayı denedim. Bunlar bir çare olmadı. Artık donanımsal problem olduğunu düşünmeye başladım. Çözüm önerebilecek var mı? Son çare servise göndermek olacak, öncesinde yapabileceklerimi yapayım diyorum.

Eğer bir tuşa bastıktan hemen sonra dokunuyorsanız normal bir durum. Umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.

Yok böyle birşey değil. Anladım dediğinizi. Normal kullanımda bir anda donuyor, birkaç saniye sonra geri geliyor bazen 2 ila 10 saniye sürebiliyor bu donmalar. Gerçekten rahatsız edici.
Güncel: Dokunmatik yüzey gidince sadece hareket etmiyor. Sert tıklayınca sağ ve sol tıkın çalıştığını fark ettim. Hala çözebilmiş değilim.

Son düzenleme:
Yok böyle birşey değil. Anladım dediğinizi. Normal kullanımda bir anda donuyor, birkaç saniye sonra geri geliyor bazen 2 ila 10 saniye sürebiliyor bu donmalar. Gerçekten rahatsız edici.
Güncel: Dokunmatik yüzey gidince sadece hareket etmiyor. Sert tıklayınca sağ ve sol tıkın çalıştığını fark ettim. Hala çözebilmiş değilim.
Servise göndermenizde fayda var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı