Dizüstü Sistem Tavsiyesi

SuntafaCan

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Hayırlı pazarlar arkadaşlar. Bugün babam bir çılgınlık yapıp eve uzun bir aradan sonra dizüstü bilgisayar
almaya karar verdi. Evin technopatı olan bana danıştılar. Ben asıl technopatlar olarak sizlere danışmak istedim. Ailem için tek gereksinim 1.500
simge_k2.png
oması. Benim içinse oyun performansının en yüksek şekilde olması. Sadece Vatan diye bir zorunluluk yok her yerden olabilir. Şimdiden teşekkürler!

Bütçenizi biraz daha artırarak asus x550jk xO012d alabilirsiniz. Tam fiyat ve performans ürünü.

Hayırlı pazarlar arkadaşlar. Bugün babam bir çılgınlık yapıp eve uzun bir aradan sonra dizüstü bilgisayar
almaya karar verdi. Evin technopatı olan bana danıştılar. Ben asıl technopatlar olarak sizlere danışmak istedim. Ailem için tek gereksinim 1.500
simge_k2.png
oması. Benim içinse oyun performansının en yüksek şekilde olması. Sadece Vatan diye bir zorunluluk yok her yerden olabilir. Şimdiden teşekkürler!

www.sadecenotebook.com: Dell Inspiron 3542 B21F45C  Notebook Notebook Laptop Fiyatları Dizüstü Kampanya Sadece Notebook
www.sadecenotebook.com: HP 15-R111NT (K1G38EA) Notebook Notebook Laptop Fiyatları Dizüstü Kampanya Sadece Notebook
www.sadecenotebook.com: Lenovo G5070 59-424283  Notebook Notebook Laptop Fiyatları Dizüstü Kampanya Sadece Notebook

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı