Dizüstü Tavsiyesi

Hakans

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;

Mutlaka bu tür bir soruyla daha önce de karşılaştınız ama olsun :) Yazın GTA 5 dahil oyunları oynatabileceğim bir bilgisayar almak istiyorum. Birçok modele baktım ama hepsi içinde kararsız kaldım. Benim açımdan hafif olması da önemli çünkü bil. müh. olduğumdan ordan oraya taşımam gerekiyor. Kararsızlığım biraz da piyasadaki-Vatan Bilgisayar, Teknosa- dizüstü bilgisayarların ekran kartlarının düşük olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;

Mutlaka bu tür bir soruyla daha önce de karşılaştınız ama olsun :) Yazın GTA 5 dahil oyunları oynatabileceğim bir bilgisayar almak istiyorum. Birçok modele baktım ama hepsi içinde kararsız kaldım. Benim açımdan hafif olması da önemli çünkü bil. müh. olduğumdan ordan oraya taşımam gerekiyor. Kararsızlığım biraz da piyasadaki-Vatan Bilgisayar, Teknosa- dizüstü bilgisayarların ekran kartlarının düşük olması.
Dell Inspiron 3543-b50w81c Core I7-5500u/8g/1tb/2g/15.6/w8.1 062 - n11.com

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı