Dizüstüne ikinci disk olarak SSD takılabilir mi?

GGHOST

Hectopat
Merhaba. Windows 10 kullanıyorum. 1 TB HDD var. Gerci SSD mi, HDD mi bilmiyorum. PC yurt dışından geldi.

Cok yavas bana gore. Ek olarak 2. disk takilabilir mi? Oluyorsa nasıl bilgilendirir misiniz acaba?

HDD yerine SSD takabilirsiniz laptop güncel ise M.2 slot yeri vardır HDD sokmek yerine yeni bir M.2 alıp onu takabilirsiniz.
Laptop modeli nedir?

Model verseydin de biz de laptobunu tahmin etmek için istihareye yatmak zorunda kalmasaydık.

Ha sadece sorumu yanıtla diyorsan, "

Dizüstüne ikinci disk olarak SSD takılabilir mi?" Cevap: Evet.​

HP sitesinde bu modeli bulamadım. Laptopun alt kısmında etikette yazan model adını veya seri numarasını paylaşır mısın? ''S/N'' şeklinde yazıyor olabilir.

Laptop bu hocam sanırım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HP sitesinde bu modeli bulamadım. Laptopun alt kısmında etikette yazan model adını veya seri numarasını paylaşır mısın? ''S/N'' şeklinde yazıyor olabilir.

Etiket silinmis lakin CMD'den wmic BIOS get serialnumber deyince de:

Wmic BIOS get serialnumber.
Serialnumber.
CND736215F.

Etiket silinmis lakin CMD'den wmic BIOS get serialnumber deyince de:

Wmic BIOS get serialnumber.
Serialnumber.
CND736215F.
Bir şey bulunamıyor hocam. HP SUPPORT yazarak ilgili siteden otomatik cihaz bulma özelliği ile cihazı bulabilirsiniz veya HP yazılımı indirerek daha da sağlıklı şekilde ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.
Laptop bu hocam sanırım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım bu ama en kesin bilgiyi vermek adına S/N daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı