Dizüstüne yeni bir Wi-Fi kartı önerisi

Ege_s35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Herkese merhaba. İşlemcisi i7 4510U olan (Haswell ult) laptopum 100 Mbit internetin ancak 35 Mbit'ini çekiyor. Ben de bundan dolayı bunu değiştirmek istiyorum. Üstünde Broadcom marka bir Wi-Fi kartı var. Ben bunu Intel 7260 ile değiştirmeyi planlıyorum (link). Bu kartın boyutları benim laptopumdaki kartın boyutlarına uyuyor. Bu kartın boyutlarında daha güçlü bir kart var mıdır? Bu kart Bluetooth 4.0 ile geliyor. Laptopumdaki ise 4.2. Çok fark olur mu? (Bluetooth'u arada bir 1-2 fotoğraf atmak için kullanıyorum). Laptopa hiçbir zaman macOS yüklemeyi düşünmüyorum. Teşekkürler.

Edit: Yarın alacağım ondan lazım da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu iziledim zaten, benim sorduğum şey benim bilgisayarıma oturacak boyutlarda 7260'tan daha kalitlei bir wi-fi kartı var mı? Bluetooth 4.2'den 4.0'a düşsem bir sıkıntı yaratır mı?
Paket kaybı olabilir 80mbit alıyorsanız bence iyi.

Anlamadınız. Kartını değiştirmek istediğim laptopta 35 alıyorum. Yeni olan laptobumda 80 görüyorum (en az) o yüzden örnek vermek istedim.

AC b

O bilgisayarda muhtemelen 5 Ghz desteği de vardır.
5G ile bağlanırsanız bağlantıyı sonuna kadar kullanırsınız.
Diğer cihaza da dual band destekli kart almanızı öneririm.

YENİ bilgisayarımda var 9560. Eskisinde yok. Eskisinde 5 GHZ ağlar da gözükmüyor ayrıca. Eski kartımın iyi olup olmadığını sormuyorum. Sizden, bildiğiniz güzel ve kaliteli kartlar varsa önerebileceğiniz, önerilerinizi istiyorum, teşekkürler.

Geri
Yukarı