Dizüstünün içine damlacık şeklinde su kaçması sorun yaratır mı?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Az önce gözümün önündeki laptopun klavyesinin üstünde damlacık olduğunu gördüm. Peçete ile sildim fakat çok az bir kısmı içeri girdi sanırsam. Peki bu sorun oluşturur mu? 15 dakikadır kullanıyorum laptopu. Bu olayı önceden de birkaç defa yaşamıştım fakat fazla takmamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce gözümün önündeki laptopun klavyesinin üstünde damlacık olduğunu gördüm. Peçete ile sildim fakat çok az bir kısmı içeri girdi sanırsam. Peki bu sorun oluşturur mu? 15 dakikadır kullanıyorum laptopu. Bu olayı önceden de birkaç defa yaşamıştım fakat fazla takmamıştım.
Sorun olmaz diye düşünüyorum. Isıdan buharlaşıp gitmiştir şimdiye. Hatta büyük ihtimal anakarta bile ulaşamamıştır o su.

Hocam klavyenin içine giren 1 damla su doğrudan bileşenlerin olduğu kısıma erişmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı