Django sayfası oluşturduktan sonra Pyton kodu birleştirme

flavves

Femtopat
Merhabalar, basit bir django sayfası oluşturdum. Frontend tamamlandı ama backend Python kodumu nasıl birleştireceğimi anlamadım. Şu şekilde demek istiyorum.
Bir buton var HTML sayfamda bu butona basıldığında Python kodum çalışsın istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Django sayfası değil; muhtemelen jinja ile olusturdugunuz template page'den bahsediyorsunuz. Yada sadece html-css ise bu yapiyi MVT katmanındaki T'ye denk gelen template katmanına geçirmeniz gerek.

Çok genel bir soru soruyorsunuz ve bunun icin tek yapabileceğim şey; sitesindeki tutorial'ı takip etmeniz olacak. Orada MVT katmanlarını nasıl kullanılacagına dair yönergeler veriyor. Spesifik bir sorunuz varsa o zaman mantikli bir yardım olabilir.

Django sayfası değil; muhtemelen jinja ile olusturdugunuz template Page'den bahsediyorsunuz. Ya da sadece HTML-CSS ise bu yapiyi MVT katmanındaki T'ye denk gelen template katmanına geçirmeniz gerek.

Çok genel bir soru soruyorsunuz ve bunun için tek yapabileceğim şey; sitesindeki Tutorial'ı takip etmeniz olacak. Orada MVT katmanlarını nasıl kullanılacagına dair yönergeler veriyor. Spesifik bir sorunuz varsa o zaman mantikli bir yardım olabilir.

Jinja kullanıyorum evet MVT ye bakacağım.
Butona basıp jinja ile aktif etmek istedim sadece.

Geri
Yukarı