DJI Avata'nın özellikleri kötü mü?

cenkkk

Megapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD RX 6800 XT | 2 GB RAM| 250 GB Hitachi HDD|
DJI'ın yeni cihazı DJI Avata'nın özellikleri resmi sitede açıklandığı gibiyse fiyatına göre berbat bir FPV olmuş. Kesinlikle 1388 doları hak eden FPV olduğunu düşünmüyorum. Türkiye'ye gelince 30000 TL üstünde bir fiyata bile satılabilir.

Uçuş süresi 18 dakika gibi çok düşük bir süre, uçuş mesafesi ve hızı önceki FPV modeline göre daha düşük.

Uçuş süresi 18 dakika gibi çok düşük bir süre, uçuş mesafesi ve hızı önceki FPV modeline göre daha düşük.

Biz kendi yaptigimiz cihazlarla 3 dakika ucabilirsek yatip kalkip dua ediyoruz :) 18 dakika bu cihaz icin mukemmel bir sure, ancak tabi kendi yaptigimiz cihazlar gibi de performansi yok.

Uçuş süresi 18 dakika gibi çok düşük bir süre...

Siz 18 dakikaya düşük diyorsanız, DJI falan bakmayın, direkt kendi otonom quadınızı toplayın.

Bunlar sağda solda uçurmalık oyuncak değil. DJI da olsa manuel bir araç. Çok rahat bir şekilde birine zarar verebilirsiniz bu cihazlarla.

Siz 18 dakikaya düşük diyorsanız, DJI falan bakmayın, direkt kendi otonom quadınızı toplayın.

Bunlar sağda solda uçurmalık oyuncak değil. DJI da olsa manuel bir araç. Çok rahat bir şekilde birine zarar verebilirsiniz bu cihazlarla.

Önceki nesil FPV'nin uçus süresi 20 dakikaydı o yüzden yazdım, 18 dakika en iyi test ortamında ölçülen maksimum süre deniliyor, normalde 13-14 dakikayı bile zor görür bu cihaz. Ben DJI kullanıcısıyım, Mini 2'yi FPV almak için sattım ama 25-30K'ya yakın para vereceğimiz bir cihazdan bekletilerimiz daha iyi olmasıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı