DJI Mini 2 500 m sınırı nasıl kaldırılır?

Descent Speed yüksek, eğer mini 2'deki de bu kadar yüksek olsaydı o da giderdi 30'a, ama problem şu o yükseklikteki rüzgar hızı çok şiddetli olabilir bizim burada son zamanlarda çok atti moduna giriyor cihazlar, yüksek irtifada girerse bir de rüzgar çoksa kaybolur zor bulunur, ben artık 15 metreyi geçmiyorum o da fcc moduna güvendiğim için.

Rüzgara bakmak da bizim işimiz onları kontrol edip yükseliyorum :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rüzgara bakmak da bizim işimiz onları kontrol edip yükseliyorum :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Samsun da ne kadar güzel yermiş, uav uygulaması sadece 15 metreye kadar olan rüzgarı gösteriyor, 20-25 metre yüksekteki rüzgarı gösteren uygulama var mı?

Samsun da ne kadar güzel yermiş, uav uygulaması sadece 15 metreye kadar olan rüzgarı gösteriyor, 20-25 metre yüksekteki rüzgarı gösteren uygulama var mı?

Uav da var rüzgar profili bölümünde ayrıyeten windy uygulamasından yükseklik seçip bakabilirsiniz.

IMG_20220518_190245.jpg
IMG_20220518_190315.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı