DJI osmo Mobile 3 alınır mı?

AdLine

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. iPhone 11 aldım ve çok fazla video çekiyorum. Stabilizer almak istiyorum. Aklımda DJI osmo Mobile 3 var. OM4 alabilirim ama fiyatı neredeyse iki katı. Zaten iPhone 11 video çekiminde sarsıntıları biraz emiyor. Sırf bunun için 1200 lira vermek istemiyorum. OM3 fiyatı 600-700 arası gayet makul geldi bana. Bir de sizlere sormak istedim.

Benim çok ilgimi çekti yaklaşık 3 aydır Full onu inceledim :) bayağı iyi ya App Store'da uygulaması var bayağı iyi animasyonundan tut performansı da mükemmel bence alınır hocam.

Benim çok ilgimi çekti yaklaşık 3 aydır Full onu inceledim :) bayağı iyi ya App Store'da uygulaması var bayağı iyi animasyonundan tut performansı da mükemmel bence alınır hocam.
Yanıtınız için teşekkürler. Smooth 4 önerenler var fakat ben sanırım Osmo Mobile 3 alacağım. OM4 çok pahalı geldi. Umarım işimi görür. iPhone 11 ile 4k çekim yapabilir miyim? Dikey çekim yapıyorum genelde. Ultra geniş açıyı açınca stabilizerin herhangi bir parçası gözükür mü?

Yanıtınız için teşekkürler. Smooth 4 önerenler var fakat ben sanırım Osmo Mobile 3 alacağım. OM4 çok pahalı geldi. Umarım işimi görür. iPhone 11 ile 4k çekim yapabilir miyim? Dikey çekim yapıyorum genelde. Ultra geniş açıyı açınca stabilizerin herhangi bir parçası gözükür mü?
Yaparsınız hocam merak etmeyin, incelemelerine bakın derim hocam.

Merhaba üründen memnun kaldınız mı ? Bu modeli almayı düşünüyorum önerir misiniz ? Kanada dolarıyla 4400 ₺ ye geliyor.
1691471311749.png

Merhaba üründen memnun kaldınız mı? Bu modeli almayı düşünüyorum önerir misiniz? Kanada dolarıyla 4400 ₺ ye geliyor.Eki Görüntüle 1894159

Merhaba. Konuyu açtıgımda OM3 modelini almıştım. Gerçekten bana çok şey kattı ve çok para kazandırdı. Alabiliyorsan kesinlikle osmo Mobile en son çıkan modelini al pişman olmazsın. OM3 artık eskidi bende OM5 veya OM6 geçmeyi düşünüyorum.

Merhaba. Konuyu açtıgımda OM3 modelini almıştım. Gerçekten bana çok şey kattı ve çok para kazandırdı. Alabiliyorsan kesinlikle osmo Mobile en son çıkan modelini al pişman olmazsın. OM3 artık eskidi bende OM5 veya OM6 geçmeyi düşünüyorum.
Son çıkan modeli hangisi link atma şansın var mı acaba ? Teşekkürler yanıt için. (Nasıl para kazandırdığını da ufakça bahseder misin rica etsem ? )

Son çıkan modeli hangisi link atma şansın var mı acaba? Teşekkürler yanıt için. (nasıl para kazandırdığını da ufakça bahseder misin rica etsem? )

En son çıkan modeli om6. ben en uygun bu linki bulabildim. Sizinkisi daha uygun ama ben buradan alırdım. Para kazandırma konusuna gelirsek kendimi gimbalda geliştirip araba çekimlerine başladım. Her araç başına ucret aldım ve yavaş yavaş yaşadıgım yerde tanınmaya başladım. Bu sayede Premiere Pro gibi uygulamalarda kendimi geliştirmeyi başardım.

En son çıkan modeli om6. ben en uygun bu linki bulabildim. Sizinkisi daha uygun ama ben buradan alırdım. Para kazandırma konusuna gelirsek kendimi gimbalda geliştirip araba çekimlerine başladım. Her araç başına ucret aldım ve yavaş yavaş yaşadıgım yerde tanınmaya başladım. Bu sayede Premiere Pro gibi uygulamalarda kendimi geliştirmeyi başardım.
Ama bana aynı zamanda powerbank olarak kullanabileceğim bir model lazımdı. Şimdi inceledim de sanırım bunda o özellik yok.

Geri
Yukarı