Satılık DJI Ryze Tello EDU

realmoonlight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Montreal, QC, Canada
Arkadaşlar DJI Ryze Tello EDU drone'um satılıktır. Bu drone normal Tello değildir kıyaslamayınız. Bu Drone Python ile kodlanabilen bir drone'dur. Kodlamayı eğlenerek öğrenmek isteyenler için iyi bir alternatiftir. Cihazımı Apple'dan aldım. Cihazım 6-7 defa ancak uçtu. Bir adet pervane koruması kırık vaziyettedir. Drone ile kaza yapılmamıştır. Normal Tello'm ile kaza yapınca bundaki kırık olmayanı ona taktım kırık buraya geldi. Pervane koruyucu işlevseldir. Dilerseniz 3D printer ile basıp yeni bvir koruyucu da yollayabilirim. Ayrıca cihazda görüntü işleme mevcuttur bu sayede kodlarken oyonom uçuş yaptırabilirsiniz, ancak çok bir şey de beklemeyin. Cihazın fiyatı belli, almak isteyen olursa 600₺ fiyatı var pazarlık olur. Forum üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Estonya'daki bir yarışmam için almıştım boşa çıktığından satıyorum. Ayrıca dilerseniz 2 adet batarya, şarj aksesuarı, kumaş çanta ile berber üzerine ücretleri de eklenerek verebilirim. Batarya sağlıkları iyi durumda. Ayrıca iade kabul etmiyorum, sorunsuz alışverişlerim daha önce forum üzerinden olmuştur, en son başka bir sitedeki satışımdan sonra iade ile dolandırılmaya çalışılmam sebebi ile iade yoktur. Cihazıma güveniyorum. İade etmenizi gerektirecek bir durum da olmayacaktır. @GhettoBeatZ, @daywalkers referanslarımdır.

Cihazın daha detaylı özellikleri: Tello Official Website-Shenzhen Ryze Technology Co.,Ltd.

Yeni konular

Geri
Yukarı