Steam DLC iade sürecindeyken oyun DLC'siz oynanırsa iade gerçekleşir mi?

nomore2k

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Steam üzerinden indirim ile Hearts of Iron IV oyununa DLC aldım fakat DLC'nin bazı mekanikleri çok zor olduğu için iade etmek istedim ve iade talebi oluşturdum. Sorum şu: Ben oyuna girerken Launcher'dan DLC'yi kapatırsam ve oynarsam 2 saat sınırını aşar mıyım? İade gerçekleşir mi?

İNDİRİLEBİLİR İÇERİK İADELERİ

Steam mağazasından satın alınan DLC, satın alma tarihinden itibaren on dört gün içinde ve ilgili oyun iki saatten daha az, DLC'nin satın alınmasından bu yana iki saatten daha az bir süre oynanmışsa, DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya aktarılmadığı sürece iade edilebilir. Lütfen bazı durumlarda Steam'in bazı üçüncü taraf DLC'ler için geri ödeme yapamayacağını unutmayın (örneğin, DLC bir oyun karakterinin seviyesini geri alınamaz şekilde yükseltirse). Bu istisnalar, satın almadan önce Mağaza sayfasında açıkça iade edilemez olarak işaretlenecektir.

Steam bu şekilde diyor.

Son düzenleme:
İşleyen saatin DLC üzerinden olacağının düşünmüyorum. Oyunun genel oynanış saatini baz alır.

Steam mağazasından satın alınan DLC, satın alma tarihinden itibaren on dört gün içinde ve temel başlık, DLC'nin satın alınmasından bu yana iki saatten daha az bir süre oynanmışsa, DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya aktarılmadığı sürece iade edilebilir. Lütfen bazı durumlarda Steam'in bazı üçüncü taraf DLC'ler için geri ödeme yapamayacağını unutmayın (örneğin, DLC bir oyun karakterinin seviyesini geri alınamaz şekilde yükseltirse). Bu istisnalar, satın almadan önce Mağaza sayfasında açıkça iade edilemez olarak işaretlenecektir.

Steam bu şekilde diyor.
Yanlış biliyormuşum. Bilgilendirme için teşekkürler.

Steam mağazasından satın alınan DLC, satın alma tarihinden itibaren on dört gün içinde ve temel başlık, DLC'nin satın alınmasından bu yana iki saatten daha az bir süre oynanmışsa, DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya aktarılmadığı sürece iade edilebilir. Lütfen bazı durumlarda Steam'in bazı üçüncü taraf DLC'ler için geri ödeme yapamayacağını unutmayın (örneğin, DLC bir oyun karakterinin seviyesini geri alınamaz şekilde yükseltirse). Bu istisnalar, satın almadan önce Mağaza sayfasında açıkça iade edilemez olarak işaretlenecektir.

Steam bu şekilde diyor.
Bunu biliyoruz benim sorduğum soruyla ne alakası var? 2 saat sınırını yazdım fakat steam resmi metininde benim sorduğum sorunun cevabı yok zaten.

Dostum yazan yazıyı okuyamıyorsun sanırım? DLC'nin satın alınmasından bu yana iki saatten daha az bir süre oynanmışsa, DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya aktarılmadığı sürece iade edilebilir.

Bunu biliyoruz benim sorduğum soruyla ne alakası var? 2 saat sınırını yazdım fakat steam resmi metininde benim sorduğum sorunun cevabı yok zaten.
Hocam nasıl ne alakası var? DLC alındıktan sonra oyun iki saatten daha az çalıştırılmış olmalı diyor. Yani bunun neresini anlamadınız. O DLC kapalı da olsa olmaz demektir bu. Lütfen okuyunuz. Oyun iki saatten daha az oynanmalı demek budur. Tekrar söylüyorum lütfen ama lütfen okuyunuz.

Steam DLC İade
Bunu da ekleyeyim birinci alt başlığı bir okuyun sonra yorumunu yapın.

Geri
Yukarı