DLL dosyasını attıktan sonra bazı uygulamalar açılmıyor

Tmuff

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. Ben dün bir programın DLL hatası vermesi üzerine .dllleri indirmemizi sağlayan bir siteden .dll dosyalarını "System32" ve "SysWOW64" klasörlerine attım atmaz olaydım. Şimdi ise önceden hata vermeyen programlar hata vermeye başladı. Adobe Acrobat reader gibi programlar falan. Şimdi ise ne yapacağımı bilmiyorum.

Öncelikle internetten DLL indirip Windows klasörlerine atmayın. Windows'a zarar verebilir ve yazmış olduğunuz gibi bazı programlar çalışmaz.

İlk olarak Kaspersky Virus Removal Tool indirip System32 ve SysWOW64 klasörlerini taratın. Zararlı yazılım bulursa silip silmemenizi isteyecektir.
Ardından Komut istemi (CMD)'yi yönetici olarak çalıştırın ve sfc /scannow komutunu girin.

Öncelikle internetten DLL indirip Windows klasörlerine atmayın. Windows'a zarar verebilir ve yazmış olduğunuz gibi bazı programlar çalışmaz.

İlk olarak Kaspersky Virus Removal Tool indirip System32 ve SysWOW64 klasörlerini taratın. Zararlı yazılım bulursa silip silmemenizi isteyecektir.
Ardından komut istemi (CMD)'yi yönetici olarak çalıştırın ve SFC /scannow komutunu girin.

Yanlış bir dosyayı silmez değil mi sistem için gerekli olan bir dosya falan?

Hocam birinde "cure" bir diğerinde ise "delete" seçeneği çıktı devam edeyim mi?
1700072575865.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı