.dll injector nasıl kodlanır?

Aykut181

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi ben kendi çapımda bir loader yaptım fakat benim istediğim "load" butonuna basıldığı zaman arka planda çalışan xxx.exe programına xxxx.dll enjekte etmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

cevap verecek arkadaş yokmu hiç :(

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:
Oyuna inject etmek istediğim dll için yapacağım
Standart Injection, Thread Hijacking, LdrLoadDll, LdrpLoadDll, Manuel Map gibi injectör çeşitleri var hangisini istiyorsun?

Hile tarzı bir dll inject edeceksen Manuel Map kullanman daha iyi olacaktır.

Skeet crack mi yapıyorsunuz :D?
Komple loader menüsünü yaptım ama cs 1.6 için hocam ;)

Standart Injection, Thread Hijacking, LdrLoadDll, LdrpLoadDll, Manuel Map gibi injectör çeşitleri var hangisini istiyorsun?

Hile tarzı bir dll inject edeceksen Manuel Map kullanman daha iyi olacaktır.
Hile tarzı inject yapacağım ama Manuel’de bildiğim kadarıyla dll ve uygulamayı sen seçiyorsun.
Ben ise Load butonuna basıldığı zaman otomatik inject etmesini istiyorum

Son düzenleme:
Komple loader menüsünü yaptım ama cs 1.6 için hocam ;)

Hile tarzı inject yapacağım ama Manuel’de bildiğim kadarıyla dll ve uygulamayı sen seçiyorsun.
Ben ise Load butonuna basıldığı zaman otomatik inject etmesini istiyorum
Yanlış biliyorsun, Manuel Map dll dosyasını gizleyip inject etmek için kullanılan bir yöntem. Anti hileleri bypass etmek için kullanılıyor genelde.

Yanlış biliyorsun, Manuel Map dll dosyasını gizleyip inject etmek için kullanılan bir yöntem. Anti hileleri bypass etmek için kullanılıyor genelde.
Nasıl yapabilirim peki hocam özelden felan size source kodlarını atsam yardımcı olma ihtimaliniz varmıdır

Geri
Yukarı