DLL Uzantısını nasıl okunabilir hale getirebilirim?

Lucie

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunun ayarlarını değiştirmem gerekiyordu. Fakat ilk defa karşılaştığım bir durum. Notepad++ ile aynı durum.

Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ek Açıklama 2019-12-15 135209.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoyu izlediğim kişi aynı dosyayı açıyor ''dxgi'' onda ''dxgi.ini'' yazarken bende, aynı dosya ''dxgi.dll'' yazıyor. Şimdi anlatabildim mi?
Oyun aynı oyun mu peki? Aynı oyun ise aynı dizinde mi arıyorsunuz dosyayı? Bazı oyunlarda bu yapılandırma dosyalarının oluşması için oyunu bir kereliğine açmak gerekebiliyor.

Oyun aynı oyun mu peki? Aynı oyun ise aynı dizinde mi arıyorsunuz dosyayı? Bazı oyunlarda bu yapılandırma dosyalarının oluşması için oyunu bir kereliğine açmak gerekebiliyor.

Evet. Hazır videosu mevcut olduğu için modu sunan arkadaşın videosundaki sıfırdan yapıyor ve haliyle bende ilk defa yapıyorum. Önceden böyle bir sıkıntı yoktu.

.Ini olan ayar dosyası .dll dosyasının. Notepad ile açamassın .dll dosyalarını.

Ee? Neyle açıcam ben bunu o zaman? Konu başlığını yanlış açmışım herhalde. Bende bütün dosyalar bu şekilde bir ayarım açık ya da farklı birşey ters gidiyor.
Problem çözdüm. Oyunda o ayarı kullanmak için modun bir kısmı hatalı bile olsa açılması gerekebilirmiş. .ini dosyası kendiliğinden geldi ve düzenledim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı