DLSS 3 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

3000 serisi çıkınca 2000 kullananlar için denildi şimdi böyle deniyor. 5000 çıkınca da 4000 alanlara mi güleceksiniz anlamadım ki. Her nesil bir öncekinden iyi olmak zorunda ki adamlar para kazansın.
Bunu bana neden söylüyorsun. Sanki videoyu ben yapmışım. Valla o zaman 3000 serisi alanlar 2000 kullananları bayağı bir dalgaya almışlardı, aynı durum şimdi 3000 serisi için geçerli ve dediğiniz gibi bu teknoloji sürekli gelişiyor, kendisiyle yarışıyor.

Bunu bana neden söylüyorsun. Sanki videoyu ben yapmışım. Vallahi o zaman 3000 serisi alanlar 2000 kullananları bayağı bir dalgaya almışlardı, aynı durum şimdi 3000 serisi için geçerli ve dediğiniz gibi bu teknoloji sürekli gelişiyor, kendisiyle yarışıyor.

Ben video için demedim yazdıkların için dedim zaten, yeni teknoloji çıktığında bir önceki nesli alanlar için "3000 serisi kullanıcıları için bu videodakinden çok daha vahim bir durum söz konusu. NVIDIA yine 90'a çaktı eski nesil kullanıcılarına. Bu NVIDIA çok fena." demen.
NVIDIA ne yapacaktı eski serideki kardeşlerimiz üzülmesin 3000 alanlara 4000'i ucuza verelım ya da 2000 alana 3000'i ucuza verelim mi diyecekti? Tabii ki adam para kazanmak için yenisi çıkınca onu sattırarak kar elde etmek amacında. Seni beni düşünmez bu adamlar, madencilik varken oyuncuları kim taktı?
Bu arada bende 4080 16 GB bekleyen tayfadanım.

Ben video için demedim yazdıkların için dedim zaten, yeni teknoloji çıktığında bir önceki nesli alanlar için "3000 serisi kullanıcıları için bu videodakinden çok daha vahim bir durum söz konusu. NVIDIA yine 90'a çaktı eski nesil kullanıcılarına. Bu NVIDIA çok fena." demen.
NVIDIA ne yapacaktı eski serideki kardeşlerimiz üzülmesin 3000 alanlara 4000'i ucuza verelım ya da 2000 alana 3000'i ucuza verelim mi diyecekti? Tabii ki adam para kazanmak için yenisi çıkınca onu sattırarak kar elde etmek amacında. Seni beni düşünmez bu adamlar, madencilik varken oyuncuları kim taktı?
Bu arada bende 4080 16 GB bekleyen tayfadanım.
Öyle tabi ki çaktı 90’na. Ben 3000 serisi kullananların da boşa sitem ettiklerini de söyledim. Adamların ticaret yaptıklarını ve 4000 serisi satmak varken bu teknolojiyi 3000 serisine getirmeyeceklerini de söyledim. Ve sizinle bu konuda hem fikiriz. Ama şöyle bir durum var Nvidia 3000 serisin mezarını kazdırdı ve üzerine toprağı attı.

Öyle tabi ki çaktı 90’na. Ben 3000 serisi kullananların da boşa sitem ettiklerini de söyledim. Adamların ticaret yaptıklarını ve 4000 serisi satmak varken bu teknolojiyi 3000 serisine getirmeyeceklerini de söyledim. Ve sizinle bu konuda hem fikiriz. Ama şöyle bir durum var Nvidia 3000 serisin mezarını kazdırdı ve üzerine toprağı attı.

Nvidia yerinde ben olsam ben de DLSS 3.0 teknolojisini 3000 serisine getirmezdim. Üstelik madencilikten gelen para da kesilmişken aptallık olurdu ama 3000 serisi uzunca bir süre yaşayacak bence özellikle adamların elinde çokça mal kaldığı söyleniyor, daha 3000 serisi için güncellenmiş sistemler piyasaya süreceği söylentileri varken.

Nvidia yerinde ben olsam ben de DLSS 3.0 teknolojisini 3000 serisine getirmezdim. Üstelik madencilikten gelen para da kesilmişken aptallık olurdu ama 3000 serisi uzunca bir süre yaşayacak bence özellikle adamların elinde çokça mal kaldığı söyleniyor, daha 3000 serisi için güncellenmiş sistemler piyasaya süreceği söylentileri varken.
Yapay zeka ve otonom sürüş ile çalışmaları bulunan Nvidia'dan sadece oyun performansı olarak değil, bir çok konuda artık çok daha umutluyum. Kendilerini iyice aşmaya başladılar. DLSS 3.0 ise bir devrim niteliğinde.

Öyle tabii ki çaktı 90'na. Ben 3000 serisi kullananların da boşa sitem ettiklerini de söyledim. Adamların ticaret yaptıklarını ve 4000 serisi satmak varken bu teknolojiyi 3000 serisine getirmeyeceklerini de söyledim. Ve sizinle bu konuda hemfikiriz. Ama şöyle bir durum var NVIDIA 3000 serisin mezarını kazdırdı ve üzerine toprağı attı.

Tamam reis en büyük NVIDIA fanboyu sensin NVIDIA CEO'su bile bu kadar savunmaz kendilerini

Sırf oyun için bu denli para harcamak israftır israfta haramdır yani bu kartı almak haramdır desek yanlış olmaz.
O zaman bu foruma üye olmaman gerekirdi, bu forumdaki pek çok kişi oyun oynamak için sistem topluyor, tabii oyun oynamaya haram demiyorsan. Bir kişinin hayalinde RTX 4090 olup onu alması neden israf olsun, parası önemli değil ki? İhtiyaçlar farklıdır, israf dediğimiz şey, "akıllı" kişinin ihtiyacının fazlasının aldığını hissettiği şeydir. Tek yönlü değildir yani.

Geri
Yukarı