DLSS alternatifi var mıdır?

Walter White1

Hectopat
Daha fazla  
Bilirsiniz RTX 3080 çıktı ve RTX teknolojisi ile birlikte DLSS denen yapay zeka çıktı. Malum, bizde hem para hem de NVIDIA ekran kartı yok. Harici AMD için DLSS alternatifi var mıdır? Eğer ekran kartımın desteği yoksada bir yazılım var mıdır? Yani DLSS teknolojisi gibi çalışan bir program da arıyorum açıkçası. Cevaplarınız şimdiden teşekkürler :)

Bilirsiniz RTX 3080 çıktı ve RTX teknolojisi ile birlikte DLSS denen yapay zeka çıktı. Malum, bizde hem para hem de NVIDIA ekran kartı yok. Harici AMD için DLSS alternatifi var mıdır? Eğer ekran kartımın desteği yoksada bir yazılım var mıdır? Yani DLSS teknolojisi gibi çalışan bir program da arıyorum açıkçası. Cevaplarınız şimdiden teşekkürler :)
Olsa bile bilmiyoruz. RTX desteği geliceği için muhtemelen DLSS tarzında bir yapay zeka bekliyorum AMD kısmında. Freesync-Gsync gibi bir şey olur yani.

Tensör çekirdekleriyle olan bir teknoloji yani 1080P'de bile kullanabiliyorsun ve 1.5-2 kat daha fazla FPS alıyorsun üstelik kaliteli moddaysa, daha kaliteli görüntüde. RIS ile tek alakası görüntü kalitesinin artması onun harici alakaları yok sayılır hatta freestyle ile keskinliği arttırmak ile karşılaştırmak daha mantıklı şu sözde AMD teknolojisi olan ama kimsenin sorunlardan doğru düzgün kullanamadığı RIS'i.
.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan detaylı bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı