DMarket ve CSGOFloat'a Papara kart ile para yatırılmıyor

weoji0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. CSGOFloat sitesine Papara kartımdaki 270 TL ile 8 dolar yatırıp bir skin alacaktım fakat kart bilgilerimi yazdım, SMS onayını yazdım, ardından paramı çekmedi ve kartınız reddedildi yazdı. Birkaç defa siteden çık gir yaptım SMS aldım, 4-5 defa yazdım ama sonuç değişmedi. Daha sonra aynı skini DMarket'ten alayım dedim, o da aynı fiyatlardaydı, oraya aynı parayı yüklemeye çalıştım, DMarket'te de para yatırılmadı, paranın 8 dolar etmemesi gibi bir durum söz konusu değil çünkü 5 dolar yatırmayı denedim o da olmadı. Sorun acaba Papara kartımda dolar hesabı olmamasından kaynaklı mı? Öyle ise bile dolar hesabı açamam ne yazık ki, ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı veya banka kartı hariç para yatırılmıyor diye biliyorum. Bizzat bu tarz sitelerde denedim.

Mobil bankacılıktan sanal kart oluşturduğum da o da çalışmamıştı.

Kredi kartı veya banka kartı hariç para yatırılmıyor diye biliyorum. Bizzat bu tarz sitelerde denedim.

Mobil bankacılıktan sanal kart oluşturduğum da o da çalışmamıştı.

Birkaç yorum okudum ve ininal, Papara gibi kartlar ile olduğunu söyleyenler vardı. Niye olmuyor diye düşünmeden edemiyorum.

Dediğim gibi o kartları ben de denedim en son kredi kartı ile yatırabildim.

Hocam, arkadaşımın kredi kartı ile denedim gene olmadı, ilk olarak floatdb sitesinde denedim para olarak da hayli hayli fazla para vardı orada olmadı daha sonra DMarket'te denedim orada da olmadı. Siteler ile alakalı sorun olamaz ama niye olmuyor çıldırmak üzereyim, Steam'den 150 TL daha uyguna geliyor oradan alınca.

Hocam, arkadaşımın kredi kartı ile denedim gene olmadı, ilk olarak floatdb sitesinde denedim para olarak da hayli hayli fazla para vardı orada olmadı daha sonra DMarket'te denedim orada da olmadı. Siteler ile alakalı sorun olamaz ama niye olmuyor çıldırmak üzereyim, Steam'den 150 TL daha uyguna geliyor oradan alınca.

Garip ben de sizin gibi DMarket'te zamanında %50 indirimli sticker bulmuştum en son kredi kartı ile denediğim de olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı