Çözüldü DNS ayarı olmayan modemde DNS nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Netis DL-4312 model bir modemim var. DNS bilgisine baktığımda TTNet'in sağladığı DNS'i görüyorum. Ancak bunu değiştirmek için bir ayar bulamadım. Bu modem üzerinden nasıl DNS değiştirebilirim?

Screenshot_3.png

Çözüm
O ayar sanırım başka bir şey için hocam, oradan ayarlıyorum ancak konudaki gibi DNS görünmeye devam ediyor.

Eki Görüntüle 899165

Başka bir ayar var ancak o ayarı düzenleyemiyorum, gri. Console üzerinden kod ile vs. açamaz mıyım burayı?

Eki Görüntüle 899171
Hocam o kısımda görünür ama cihazlarınız ayarladığınız DNS üzerinden bağlanır. Yani cihazinıza ayni normal IP gibi yazdığınız DNS atanır.
Herkese selamlar.

Netis DL-4312 model bir modemim var. DNS bilgisine baktığımda TTNET'in sağladığı DNS'i görüyorum. Ancak bunu değiştirmek için bir ayar bulamadım. Bu modem üzerinden nasıl DNS değiştirebilirim?

Eki Görüntüle 899127

Hocam modem değil de bilgisayarınıza ait DNS değişmeniz yeterli olacaktır.

O ayar sanırım başka bir şey için hocam, oradan ayarlıyorum ancak konudaki gibi DNS görünmeye devam ediyor.

Eki Görüntüle 899165

Başka bir ayar var ancak o ayarı düzenleyemiyorum, gri. Console üzerinden kod ile vs. açamaz mıyım burayı?

Eki Görüntüle 899171
Hocam o kısımda görünür ama cihazlarınız ayarladığınız DNS üzerinden bağlanır. Yani cihazinıza ayni normal IP gibi yazdığınız DNS atanır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı