DNS önerisi

haygieia

Hectopat
Merhaba dostlar. Millenicom operatörünün sağladığı 50 Mbps download ve 8 Mbps upload paketini kullanıyorum. İnterneti kullanırken genelde uploadım ve downloadım düşük oluyor. Bunu DNS çözebilir mi veya tavsiye ettiğiniz DNS adresi var mı?

Merhaba dostlar. Millenicom operatörünün sağladığı 50 Mbps download ve 8 Mbps upload paketini kullanıyorum. İnterneti kullanırken genelde uploadım ve downloadım düşük oluyor. Bunu DNS çözebilir mi veya tavsiye ettiğiniz DNS adresi var mı?

Hızları düzeltir mi bilmiyorum ama, Cloudflare 1.1.1.1 güzeldir, kullanmıştım uzun süre. WARP diye uygulaması var indirip çalıştırabiliyorsunuz.

Şuna bir bakın hocam. Rehberi uygulamadan önce ve sonrasını da kaydetmeyi unutmayın.

Bunu yazdım ama, hız testini bilgisayardan mı yapıyorsunuz, telefondan mı? Yani bütün cihazlarda hız testi yaparken mi böyle? Bilgisayarda ise kabloyla mı kablosuz mu?

Ayrıca SpeedTest by Ookla piyasanın en ünlüsü olsa da biraz ağır bir websitesi var OpenSpeedTest'e nazaran. Oradan da hız testi yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı