"DNS Sunucusu Yanıt Vermiyor" Hatası ve İnternette Kopmalar

m€hmetp

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler. Sürekli DNS sunucusu yanıt vermiyor hatası aliyorum modemin bütün ısıkları yandığı halde internete baglanamıyorum. Modemi açıp kapatınca düzeliyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problemi ben de yaşıyorum. Erişim kesildiğinde bağlantının üzerinde sağ tıklayıp sorun gider dediğimde bağlantı sağlanıyor tekrar fakat belirli bir süre sonra tekrar kesiliyor. Diğer yaptığım şey modemi sıfırlamak oldu. İki-üç hafta hiç kopma olmamasına karşın sonrasında yine aynı sorun oldu.
Açıkçası çözemedim. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşım yazarsa çok yararı dokunacak

Aynı problemi ben de yaşıyorum. Erişim kesildiğinde bağlantının üzerinde sağ tıklayıp sorun gider dediğimde bağlantı sağlanıyor tekrar fakat belirli bir süre sonra tekrar kesiliyor. Diğer yaptığım şey modemi sıfırlamak oldu. İki-üç hafta hiç kopma olmamasına karşın sonrasında yine aynı sorun oldu.
Açıkçası çözemedim. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşım yazarsa çok yararı dokunacak
Türk net e geçince oldu benim önceden olmuyordu arıza kaydı falan oluşturdum sorun yok diyorlar ıslarla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı