Rehber DNS yolu ile reklam engellemek

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
AdGuard DNS yazdıktan sonra çıkan AdGuard sitesini telefonunuzda ayarlayın sonra yeniden başlatın harika bir şey ne kadar internet harcadığını bilmiyorum anladığım kadarıyla farklı bir sunucuya bağlanıyor.
YouTube mobil uygulamasında ana ekran haricinde reklam çıkmıyor. Çok fazla reklam içeren bir iki siteye girdim çalışıyor. Eklentiden daha güzel. Reklam nedeniyle Chrome kullanmazdım şimdi Chrome dönüyorum. Edge güzel olsa bile Chrome alışkanlık. Bilgisi olmayanlar için yazmak istedim. Ben daha önce denemiştim telefonu yeniden başlatmadığım için olmamış.

Instagram'da engellemiyor TikTok kullanmıyorum. Instagram reklamları beni rahatsız etmiyor açıkçası sorun şu başta YouTube'da reklamlari engelledi şimdi engellemiyor ama Chrome mobil için çok güzel çalışıyor mı kendi uygulamalarında reklam gösterirdi onları da engelliyor. 101 Plus'ta da reklam çıkmıyor. Evrim Ağacı sitesinde düzgün çalışan engelleyici görmedim beyazlık oluyor hepsinde.

Daha düzgün çalışan reklam engelleme için uygulaması var onu indirin YouTube bilmiyorum ama diğer bütün sitelerde çok başarılı PC'deki reklam engelleyiciler gibi reklam yerindeki beyazlığı vs. de kapatıyor.

Geri
Yukarı