Doctor Who'nun korkunc bir dizi olmasi

420_T

Kilopat
Makaleler
2
Yabanci diziler ülkemizde popüler olmadığı zamanlarda babam sayesinde tanistigim dizi. Diziyi kucuklugumden beri arada birkaç bolum açip izlerim. Evrenine ve konuya hakimim ama beni korkutan bir şey var.
Seride gerilimin yani sıra korkunun da olmasi, veya bana kucukken yasattigi ufak travmalar. Kucuk diyorum okuma yazmayi söktüğüm zamanlar hani yas 7-8. Seriye yillardir bastan sona başlayacağım diyorum ama aklıma o sahneler gelmiyor degil.
Cok korku filmi izledim ama bunun gibi etki vermediler.

Diziyi izlemisleriniz vardır, ne düşünüyorsunuz?

Gaz maskeli çocuklarin "mommy" diye kovalaması, melek heykeller bolumleri özellikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, gerilimi iyi verirlerdi ve kabul etmek gerekirse ben de küçükken izleyince gerilmiyor değildim. Boş bir zamanımda en başından başlayıp o muhteşem seriyi bitirmek planlarım arasında. Size de tavsiye ederim :)

Yeni sezonlar haricinde dünyanın en iyi bilim kurgu dizisi olabilir. Yeni sezonlar konu ve gizem bakımından çok zayıf kalıyor.
Dün itibariyle seriye baştan başlamış bulunmaktayım. Guzel nostalji oldu, izledikce anılar canlanmaya başladı. 1x3'deyim, Amy'i özlediğimi fark ettim. Hatırladığım kadar da korkunç değilmiş hahahaha. Heykel bölümlerine gelince de derim bunu artık.

Dün itibariyle seriye baştan başlamış bulunmaktayım. Guzel nostalji oldu, izledikce anılar canlanmaya başladı. 1x3'deyim, Amy'i özlediğimi fark ettim. Hatırladığım kadar da korkunç değilmiş hahahaha. Heykel bölümlerine gelince de derim bunu artık.

Göz kırpmazsanız bir şey olacağını sanmıyorum, iyi seyirler :D.

Gözünüz daima açık olsun 😀. Doctor Who gerçekten mükemmel bir dizi. Evreni çok geni ve gerilimi dozunda veriyor. Gerilim insanı dizide tutuyor.

Yabanci diziler ülkemizde popüler olmadığı zamanlarda babam sayesinde tanistigim dizi. Diziyi kucuklugumden beri arada birkaç bolum açip izlerim. Evrenine ve konuya hakimim ama beni korkutan bir şey var.
Seride gerilimin yani sıra korkunun da olmasi, veya bana kucukken yasattigi ufak travmalar. Kucuk diyorum okuma yazmayi söktüğüm zamanlar hani yas 7-8. seriye yillardir bastan sona başlayacağım diyorum ama aklıma o sahneler gelmiyor degil.
Cok korku filmi izledim ama bunun gibi etki vermediler.

Diziyi izlemisleriniz vardır, ne düşünüyorsunuz?

gaz maskeli çocuklarin "mommy" diye kovalaması, melek heykeller bolumleri özellikle.

Klasik seriye de göz atmayı unutmayın.

1615228989464.png

1. doktor (William Hartnell)

Yeni konular

Geri
Yukarı