DODI Repack ile Nasıl Oyun İndirilip Kurulur?

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
GTA 1, 2, London, 3, SA ve VC gibi orijinali bulunmayan oyunları bu siteden indirip kurmak istiyorum ama hata yapmaktan korkuyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Eğer oyunları orijinali varsa onlara açığım ama yoksa buradan korsan nasıl indirilir şeklinde yardım istiyorum. İndirip kurmak ve oynamak istiyorum.

Qbittorrent tarzı bir torrent uygulaması yükleyeceksiniz. Yüklemek istediğiniz oyunun sayfasından torrent dosyasını yükleyeceksiniz o otomatik uygulama üzerinden indirmeyi başlatacak. İndirme bitince de setup'u çalıştıracaksınız bu kadar.

Hiç bir crack sitesi tam güvenilir değildir. Bazılarının toz kondurmadığı fitgirl ile xatab'dan bir şey kurduğunuzda bilgisayar deli gibi kasıyor.

Yapacak bir şey yok hocam ben güveniyorum ve bir şey olursa kendim ettim kendim buldum derim. PC de önemli bir şey yok zaten. Alışverişi falan sanal kartla yapıyoruz. İnstayi çalsa banane 6 takipçim var. Giderse buradaki forum hesaplarım gider.

Myabandonware adlı siteden kaldırılmış eski oyunları indirebilirsin. GTA, NFS, Silent Hill hepsi mevcut. Basit bir şekilde indirip kurabilirsin.

Dodi ile indirmek istiyorum ama buna da bakarım. Zona kullaniyordum fakat virüslü dediler. Orada ki cracklarin de sonunda .fitgirl, .DODI falan yazıyordu ve sorunsuz çalışıyordu oyunlar fakat emin olamadim.

Hiç bir crack sitesi tam güvenilir değildir. Bazılarının toz kondurmadığı fitgirl ile xatab'dan bir şey kurduğunuzda bilgisayar deli gibi kasıyor.
Benimki niye kasmıyor, sana özel yavaşlatma virüsü mü koymuşlar acaba Allah Allah? 🤔 (!) Kurulum esnasını kastediyorsan repack setuplarda özellikle kötü sistemlerde kasma, donma, yavaşlama olması çok normal. O kadar az boyutlu olmasinin bir sebebi var, sıkıştırdığı dosyaları kurarken çıkartıyor bu da uzun sürüyor ve yavaşlama yapabiliyor. Kurulum bittikten sonra düzelir zaten.

Benimki niye kasmıyor, sana özel yavaşlatma virüsü mü koymuşlar acaba Allah Allah? 🤔 (!) Kurulum esnasını kastediyorsan repack setuplarda özellikle kötü sistemlerde kasma, donma, yavaşlama olması çok normal. O kadar az boyutlu olmasinin bir sebebi var, sıkıştırdığı dosyaları kurarken çıkartıyor bu da uzun sürüyor. Kurulum bittikten sonra düzelir zaten.
Kurulum bittikten sonra bu durum yaşanıyor. Ayrıca sistemim kötü değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı