Döküman Paylaşım Sitesi Yapmak veya Hazır Sistemler Nelerdir?

Yer
Hatay
Daha fazla  
Merhaba, döküman paylaşım sitesi yapmak istiyorum. Yoğunluk olarak WORD, PDF, EXCEL uzantılı dosyaların paylaşılabileceği bir platform. Wordpress düşündüm tam uyumlu ama istediğim şekilde sade ve hızlı bir tema bulamadım. Sitenin asıl amacı kullanıcı siteye giriş yaptığında arama kısmından veya kategoriden dosyasını bulacak ve tek tıklamada indirecek. Websitesi daha çok eğitim alanında etkin olacak. En önemlisi kullanıcı sistemi olmalı öğretmenler - akedemisyenler üye olup dosya paylaşımı yapabilmeli. Tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar Wordpress'ten başkası mantıklı gelmiyor. Technopat sosyal gibi bir platformda olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu gördüğüm an aklıma Wordpress gelmişti ki siz de onu düşünüyormuşsunuz. Bence de Wordpress ideal. Kullanımıyla ilgili eğitimleri var veya biraz uğraşarak pirii olabileceğinizi düşünüyorum. Ekteki haber sitesi Wordpress ile yapılmış. İncelemelisiniz.

Son düzenleme:
Konuyu gördüğüm an aklıma Wordpress gelmişti ki siz de onu düşünüyormuşsunuz. Bence de Wordpress ideal. Kullanımıyla ilgili eğitimleri var veya biraz uğraşarak pirii olabileceğinizi düşünüyorum. Ekteki haber sitesi Wordpress ile yapılmış. İncelemelisiniz.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için hocam. Wordpress kullandım temel bilgiye sahibim ama dediğim üyelerin konu ekleyip paylaşılması için acaba forum tarzı olması mecburimi Wordpress'te mümkünmüdür ?

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için hocam. Wordpress kullandım temel bilgiye sahibim ama dediğim üyelerin konu ekleyip paylaşılması için acaba forum tarzı olması mecburimi Wordpress'te mümkünmüdür ?
Forum tarzı temalarda var. Örneğin Technopat. Wordpress gibi forum satan firmalarda var. İsmini hatırlamıyorum fakat sadece bilgi edinmeniz için söylüyorum.

Özel script de yadırabilirsiniz fakat dosya paylaşımı türü sitelerde güvenlik kısmı gerçekten zorludur. Yaygın kullanılan bir tema kullanmanız daha mantıklı.

Teşekkür ederim değerli tavsiyeniz için.
Forum tarzı temalarda var. Örneğin Technopat. Wordpress gibi forum satan firmalarda var. İsmini hatırlamıyorum fakat sadece bilgi edinmeniz için söylüyorum.

Teşekkür ederim benimde düşüncem daha çok Wordpress yönünde.
Technopat Xenforo teması kullanıyor. Lisansı biraz tuzlu olabilir. Warez tema kullanmanızı da önermem.

Evet baktım malesef başlangıç için baya pahalı teşekkür ederim. En mantıklısı Wordpress ile devam etmek.

Evet baktım malesef başlangıç için baya pahalı teşekkür ederim. En mantıklısı Wordpress ile devam etmek.
MyBB ücretsizdi galiba. Güzel bir tema bulup devam edebilirsiniz.
Gerçi ücretsiz ve ciddi destekçileri olan sistemler var.

İsterseniz Wordpress eğitimi veren adres verebilirim? Eğitim 15 saat. Bu arada ücretsiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı