Döndüm

Vay be daha dün bana da forumda 15 günlüm banım var demiştin...
14 güne ne oldu sorma.

Keşke konu açacağınıza konulara mesaj yazsaydınız biz anlardık döndüğünüzü. ;)

Hocam ilk başta 15 gün verilmişti, sonra ekstra 15 gün daha verdiler.
Neden ban yediniz? Hoş geldiniz.
Uygunsuz uslüp.
Neden ban yediniz? Hoş geldiniz.
Uygunsuz uslüp.
SDN ve DA forum'a üye olmasam da, oralarda rastgele gezerken seni görünce, kesin buralardan sıkıldı demiştim. 😀
Hoşgeldin.
Hoşbuldum. :)
@MotoruCalinanGaspçı hoş geldiniz sefa getirdiniz.
Hoşbuldum hocam, bana öyle bakmayın. 😳
Hoş geldin hocam. Bende en son 1 aylık ceza yedim o ceza benim hevesimi kırdı diyebilirim. Eskiden günümü bu forumda geçirirken şimdi günde yarım saat aktif kalıyorum kalmıyorum kuralların olması güzel bir şey ama bu kadarı da olmaz.

Benim de hevesim kırıldı, eskisi gibi aktif kalamam zaten. 2000 mesaj olduktan sonra daha az gireceğim.

Selamınaleyküm, 1 aylık ban yemiştim. Bu süre içinde donanım arşivi forum, SDN forum, ve Chip Online foruma geçtim. Bu sebeple yazım yanlışlarım olabilir çünkü orada yazım yanlışlarına pek dikkat edilmiyor. Benim de rahatıma geldi orada biraz yazım kurallarını unuttum. Umarım uzun bir süre ban yemem. Herkese tekrar merhaba.
Bende diyordum bizim gaspçı nerelerde.Hoşgeldin.

Selamınaleyküm, 1 aylık ban yemiştim. Bu süre içinde donanım arşivi forum, SDN forum, ve chip Online foruma geçtim. Bu sebeple yazım yanlışlarım olabilir çünkü orada yazım yanlışlarına pek dikkat edilmiyor. Benim de rahatıma geldi orada biraz yazım kurallarını unuttum. Umarım uzun bir süre ban yemem. Herkese tekrar merhaba.

Donanım Arşivi Forum'da hangi üyesin?

Hoş geldiniz. 1 ay deyince: "İkinci el alım-satım" bölümünde mantıksız fiyat içeren bir ürüne yorum yaptığım için o bölümden aldığım ban sürem aklıma geldi. 😅

Ben 3 ay yemiştim. 😳

Bende diyordum bizim gaspçı nerelerde. Hoş geldin.

Hoşbuldum hocam. :) gaspa devam.
Donanım arşivi Forum'da hangi üyesin?

İsmim aynı dostum, gaspçı her yerde gaspçı dır.

Geri
Yukarı