Döngüye giren telefona ne yapılmalı?

ysf0007

Yoctopat
Daha fazla  
Evet duzeldi ben telefon o sarjli fis logosu ondeyken arkada main menu yazan kisimda arkaplandan islem yapilabildigini fark ettim ve resetledim o menuden ekranda menu resmi olmasa bile.

Kanka benim telefon da şu an öyle mi yazısında açılma ekranına geliyor geri kapanıyor, mi yazısı geliyor tekrar kapanıyor döngüye girdi. Tam olarak ne yapmam lazım teknik servise götüreyim mi?

Fastboot'tan Stock ROM atın.

Şarja takıp recovery moda almayı dener misiniz.
Yaptım onu ama yaptıktan sonra bile açılmıyor telefon döngüde kaldı. Mi yazısı geliyor kapanıyor geliyor kapanıyor. Son 2 3 haftadır böyle ara sıra açılıyor, Şarjda hiç bir şekilde ellemeden uzun süre kapanmıyor ama mesela bı wifiyi açtığında tekrar kapanıyor

Garantisi bittiğine göre bildiğin bir telefoncuya götürmeni öneririm. Ölü batarya sonrasında sıkıntı çıkarabilir. @İmparator51 in dediğini de yapabilirsin tecrüben varsa. Sorunun büyük ihtimal çözülür.

Garantisi bittiğine göre bildiğin bir telefoncuya götürmeni öneririm. Ölü batarya sonrasında sıkıntı çıkarabilir. @İmparator51 in dediğini de yapabilirsin tecrüben varsa. Sorunun büyük ihtimal çözülür.
Anladığım kadarıyla garanti bitince teknik servis yardımcı olmuyor mu?

Geri
Yukarı