Çözüldü Dönüştürücü kablo ile anakarttan görüntü almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NiqhTmaRe

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Resim Öğretmenliği
H370 GAMING Plus anakarta sahibim. Ekran kartını sattığım için görüntü almada zorlanıyorum. Monitörde HDMI girişi mevcut ancak anakartta bu giriş mevcut değil. Anakartın DisplayPort'u ile monitördeki HDMI portunu hangi dönüştürücü kablo ile bağlayabilirim? Aktif dönüştürücü muhabbeti falan var tam bilgim yok acaba bu ikisini uygun çalıştırabilecek kablo önerisi yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
İdareli olarak kullanırsın. Tam verim alamazsın haberin olsun oyun veya video izlerken görüntüde bozulma olabiliyor. Test ve deneyimimden dolayı söylüyorum 😅

İdareli olarak kullanırsın. Tam verim alamazsın haberin olsun oyun veya video izlerken görüntüde bozulma olabiliyor. Test ve deneyimimden dolayı söylüyorum 😅

Sizde yaşanan bir sorun başkasında yaşanacak diye bir durum yok. Kablodan, çeviriciden veya farklı sebeplerden dolayı kişilerde sorun farklı olabilir.

Çok bariz bozulma yaşatıyor mu? 3-4 güne ekran kartı gelecek. O zamana kadar idare etsin yeter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı