Geçen bir videodan gördüm. Ülker mağazasında dörtlü petibör bisküvi 2 TL'ye satılıyordu. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eskiden pasta yapmak için paket paket aldığımız bir şeyin taneyle satılması acınası gelmiyor mu size de?
Geçen bir videodan gördüm. Ülker mağazasında dörtlü petibör bisküvi 2 TL'ye satılıyordu. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eskiden pasta yapmak için paket paket aldığımız bir şeyin taneyle satılması acınası gelmiyor mu size de?
Geçen bir videodan gördüm. Ülker mağazasında dörtlü petibör bisküvi 2 TL'ye satılıyordu. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eskiden pasta yapmak için paket paket aldığımız bir şeyin taneyle satılması acınası gelmiyor mu size de?
Geçen bir videodan gördüm. Ülker mağazasında dörtlü petibör bisküvi 2 TL'ye satılıyordu. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eskiden pasta yapmak için paket paket aldığımız bir şeyin taneyle satılması acınası gelmiyor mu size de?