Dövizi pahalı fiyattan mı aldım?

Keşke siz de bilseniz güleryüzü niye koyduğumu anlasanız...

Hocam yüz yılın fıkrası deyip gülücük koymak şakayı anlamayıp şakayı yapanla dalga geçmek anlamına gelir. Yani ben öyle anladım.

Yani bilemiyorum umarım artar. :)

Hocam 5 bin liraya sanayiden birini tutup 25 bin liralık araba turbosunu 37'ye satsanız güzel para kazanırsınız biz bu işle uğraşıyoruz. Sayemiz de arabası bozulup sanayiye giren mutsuz çıkıyor :D

Hocam yüz yılın fıkrası deyip gülücük koymak şakayı anlamayıp şakayı yapanla dalga geçmek anlamına gelir. Yani ben öyle anladım.

O zaman yanlış anlamışsınız. 2023 15 Mayıs'ında Dolar'ın 2 TL olacağına inanan birinin ciddi olarak buna inandığını ve buralarda dolanacağını gerçekten düşünecek kadar saf değilim.

Hocam 5 bin liraya sanayiden birini tutup 25 bin liralık araba turbosunu 37'ye satsanız güzel para kazanırsınız biz bu işle uğraşıyoruz. Sayemiz de arabası bozulup sanayiye giren mutsuz çıkıyor :D
Mantıklı ama yapabileceğim bir iş değil. :D

Paramı TL de tutmak yerine Dolar da tutmayı tercih ettim sadece çok bir beklentim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı