Doğalgaz sayacını değiştiren adam kimdir?

Coco Pops

Hectopat
Yer
Kase
Daha fazla  
Az önce eve biri geldi. Zili çaldı ama açmadım çünkü kıyafetim birine kapıyı açmak için müsait değildi. Baktım kimmiş diye. 1,90 boylarında bi adam vardı doğalgaz sayacını değiştirdi. Bu normal bir şey mi? Yoksa adam çalmış mıdır? Evde yalnız olduğumdan açmaya da cesaret edemedim :D.

Teknik şartnameyi bilmiyorum fakat; -yanılmıyorsam- 10 seneyi dolduran sayacımızı biz evde yokken değiştirip gitmişler. Değişim sonrası da o an ki kullanıma göre ara fatura kesmişler. Sanırım normal bir olay.

Teknik şartnameyi bilmiyorum fakat; -yanılmıyorsam- 10 seneyi dolduran sayacımızı biz evde yokken değiştirip gitmişler. Değişim sonrası da o an ki kullanıma göre ara fatura kesmişler. Sanırım normal bir olay.
Bizim sayaç ben kendimi bildim bileli var. Belki normal bir olaydır. Gazı kontrol edeyim bari.

Doğal gaz sayaçları dönem dönem değiştiriliyor. Bu sene içinde bizim sayaçta değiştirildi. Gelen çalışanlar kapıyı çalıp bilgi veriyor ve test amaçlı belli bir süre ocakları falan yaktırıp işlemin düzgün yapıldığından emin oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı