Doge coin düşer mi?

Dogecoin maksiumum arzı olmayan bir coin yani yarın piyasaya bir bu kadar coin sokup değerini yarıya düşürebilirler yüksek risk yüksek kazanç coini ben tavsiye etmem.

Uzun vadesi yok hocam. Dediğim gibi ya 0, 8-0, 9 civarlarından patlatırlar herkesi ya da $1'ı geçirtirler ve daha da artar diye bekleyenlerin malına konarlar. Ben 0,8 civarında komple çıkmış olacağım Doge'den. Zira geleceği olmayan bir para, sınırsız üretimi var, arkasında kimse yok. Kısa süreli kâr alıp çıkılması gereken bir coin.

Aynen öyle ben de aynı şekilde 0.7-0.8 civarında çıkacağım üstleri çok riskli.

Uzun vadesi yok hocam. Dediğim gibi ya 0, 8-0, 9 civarlarından patlatırlar herkesi ya da $1'ı geçirtirler ve daha da artar diye bekleyenlerin malına konarlar. Ben 0,8 civarında komple çıkmış olacağım Doge'den. Zira geleceği olmayan bir para, sınırsız üretimi var, arkasında kimse yok. Kısa süreli kâr alıp çıkılması gereken bir coin.

Ben zaten bugün alaçam yarın artarsa satacak yarın için düşünüyorum.

Ben zaten bugün alaçam yarın artarsa satacak yarın için düşünüyorum.

Unutmayın kazanç kadar kayıpda olur yarın paranız yarıya düşerse neden düştü diye söylenmeyin aynı şekilde 2'yi de çıkabilir ama altyapısı olmayan tamamen şişirlmiş bir şaka coini elon musk tweet atmayi bırakınca çakılcak.

Riske girmek istiyorsanız tam doge almalık fakat rahat rahat yavaşca paranız artcaksa XRP, ltc, ada bunlara bakmanızı öneririm araştırın öyle alın ben diyorum diye bilmediğiniz şeyi almayın.

Mesela bunların hepsi ayni anda artıp düşüyor artışta en çok hangisi kar eğirdir 1000 TL de Bitcoin mi ltc mi yoksa XRP mi.

Geri
Yukarı