Dogecoin nasıl alınır?

Paribu önermem hocam. Geçen bir şeyler arttı. Uygulama çöktü.

Ona bizzat şahit oldum Binancede Chz coin 7.5 liraları görürken Paribu da 5.5 lirada site gitti ama sonradan telafi etti, ayrıca bu dolandırıcılık değil, altyapı yetersizliğidir şahsen henüz bir dolandırıcılıklarına şahit olmadım.

Ona bizzat şahit oldum Binancede Chz coin 7.5 liraları görürken Paribu da 5.5 lirada site gitti ama sonradan telafi etti, ayrıca bu dolandırıcılık değil, altyapı yetersizliğidir şahsen henüz bir dolandırıcılıklarına şahit olmadım.
Hayır dolandırıcılık yapıyor kripto paraları normalin üstünden veriyor sistem çökünce de maillere geni dönüş yapmıyorlar kesinlikle Binance, alternatifini kullanmak bence saçmalık.
Karışık geliyorsa Binance Lite kullanmak çok daha mantıklı.

Peki binance sadece kripto paralar için mi yoksa borsada işlem de yapabiliyor muyuz?

Yalnız yapay şişirilmiş kripto almak ne kadar mantıklı bilmiyorum.
İşi bilmeden almayın. Alacaksanız uzun vade için BTC alabilirsiniz. Uzun vadede sürekli değer kazanan bir birim.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Küçük bir parayla gireceğim hocam o yüzden sorun yok bence.

Peki binance sadece kripto paralar için mi yoksa borsada işlem de yapabiliyor muyuz?

Küçük bir parayla gireceğim hocam o yüzden sorun yok bence.

Evet sadece kripto para alabiliyorsunuz. Küçük parayla girmek her zaman en iyisidir. Zarar etseniz bile öğrenirsiniz. Bir de sadece tek bir coine yatırım yapmayın. Birkaç coine yatırım yaparsanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı