Dogecoin Binance hesabında kendi kendine TL'ye dönüştü

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Hiçbir şey yapamama rağmen Dogecoinlerim kendi kendine TL'ye dönüştü. Daha yükselmesini bekleyecektim fakat şu an yeniden almaya kalkarsam zarara gireceğim. Site beni kendi kendine zarara soktu resmen. Bu saçmalığı nereye iletmem lazım veya ne yapabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiçbir şey yapamama rağmen Dogecoin'lerim kendi kendine TL'ye dönüştü. Daha yükselmesini bekleyecektim fakat şu an yeniden almaya kalkarsam zarara gireceğim. Site beni kendi kendine zarara soktu resmen. Bu saçmalığı nereye iletmem lazım veya ne yapabilirim?

Hocam site ve uygulamanın artık neyse yardım bölümü var ise şikayetinizi yazınız, eğer yok ise böyle bir bölüm adminlerle mail aracılığıyla iletişime geçiniz. bakmazlarsa yasal olarak pek bir şey yapabiliceğinizi sanmıyorum.

Otomatik talimat verdiniz mi?
Yok vermedim.
Yanlışlıkla Emir girmiş olmayasın?
Hayır net bir şekilde eminim emir girmediğime.
Eskiden kalma limit koyduysanız. Unutuyor insanlar bazen.
Yok koymadım.
Hocam site ve uygulamanın artık neyse yardım bölümü var ise şikayetinizi yazınız, eğer yok ise böyle bir bölüm adminlerle mail aracılığıyla iletişime geçiniz. bakmazlarsa yasal olarak pek bir şey yapabiliceğinizi sanmıyorum.
Tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı