Dogecoin'in geleceği var mı?

Birde şunu fark ettim ben ve benim gibilerin bu kripto para olayından hiçbir haberi yoktu, mutlu mesut biz kendi dünyamızda yaşıyorduk herhalde bizim 3-5 kuruşumuzada göz diktiler ki bu dogeyi bir şişirdiler ben ve benim gibi gariplerde zengin olacağız diye hoppa atladık. halbuki şöyle bir söz var '' Öyle bir dünya yok''

Dogecoin bir balon gibidir. Şişirip zengin olanlar olur, patladıktan sonra fakirler daha da fakirleşir. 50-100 TL gibi bir rakam gireceksiniz girin. Ancak yüklü bir miktar girmek bütün paranızın likidite olmasına sebep olabilir. Size tavsiyem uzun vadeli AVAX coin girmeniz olabilir. Geleceği epey parlak. 3 gün önce almayı düşünürken 17 dolardı. Şu an ise 30-32 dolar civarlarında dolaşıyor. YTD.

Dogecoin bir balon gibidir. Şişirip zengin olanlar olur, patladıktan sonra fakirler daha da fakirleşir. 50-100 TL gibi bir rakam gireceksiniz girin. Ancak yüklü bir miktar girmek bütün paranızın likidite olmasına sebep olabilir. Size tavsiyem uzun vadeli avax coin girmeniz olabilir. Geleceği epey parlak. 3 gün önce almayı düşünürken 17 dolardı. Şu an ise 30-32 dolar civarlarında dolaşıyor. Ytd.

Ben de avax öneriyorum.
Uzmanlar Avanche'ın teknolojisinin Bitcoin'den daha iyi olduğunu söylüyor.

Geri
Yukarı