Doğmak istediğiniz ülke

Aslında ben de Moskova'ya gitmek istiyorum.

Sabah bir uyanmuşsın tüm şehir karla kaplı. Kahvaltını yapmışsın dışarı çıkıp çocuklarla kar topu oynamışsın falan. Bence harika şeyler bunlar.

Önün göl, arkan orman. Akşama doğru biraları aldığını ve şömine karşısında eşinle tatlı vakitler geçirdiğini düşün.

Çıtırdı sesler, hafif nemli hava ve ağaçlardan gelen rüzgar sesi eşliğinde bira yudumladığını düşün.

Ben elendim...

Önün göl, arkan orman. Akşama doğru biraları aldığını ve şömine karşısında eşinle tatlı vakitler geçirdiğini düşün.

Çıtırdı sesler, hafif nemli hava ve ağaçlardan gelen rüzgar sesi eşliğinde bira yudumladığını düşün.

Ben elendim...
Ve sonrada uyandığını... Ah ah.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülke fark etmezde zengin doğmayı isterdim çünkü paran olduktan sonra muz cumhuriyetinde bile yaşasan kralsın.

Ve sonrada uyandığını... Ah ah.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonra Türk olarak Türkiye sınırları içinde doğuyorsunuz, herkes size düşman ama hayallerimin önüne geçeceklerini sanmıyorum.

Zaten gidersem emekli olana kadar hevesimi alırım, sonra Yozgat civarında dede malı tarlayla yaşar giderim 😂 😂

Geri
Yukarı