Doğukan Adal'ın sunucusuna nasıl girilir?

Doğukan Adal'a aboneyim YouTube'dan Twitch'ten de aboneyim sunucuya girebilir miyim?

Bir de ben bilmiyorum sunucunun sürümünü ve IP'sini arıyorum bilen var mı varsa söyleyebilir mi rica etsem?
Doğukan Adal'ın youtube kanalına aboneyim twitch abonesiyim sunucuya girebilirmiyim?

Bide siz biliyorsanız sunucunun sürümünü ve IP sini rica edebilir miyim? *varsa tabii*

Arkadaşlar adalın survival sunucusuna katılmak için ya twitch üzerinden adala abone olmanız yada Youtube Doğukan adal Tvo hesabında elmas üye üstü satın almanız gerekiyor eğer bu ikisinden birini yaptıysanız ayarlar, bağlantılar girip Youtube ve twitch hesabınızı var olan discord hesabınıza bağlayın bağladıktan sonra discord sunucusunda da kanallarda #💎adalances-survival diye bir kanal göreceksiniz oradaki sunucuya katılın orda ip ve benzeri şeyleri destek oluşturarak yada oradaki kişilere sorarak öğrenebilirsiniz.
herşey tamam ama kanalı bulamadım

Arkadaşlar adalın survival sunucusuna katılmak için ya twitch üzerinden adala abone olmanız yada Youtube Doğukan adal Tvo hesabında elmas üye üstü satın almanız gerekiyor eğer bu ikisinden birini yaptıysanız ayarlar, bağlantılar girip Youtube ve twitch hesabınızı var olan discord hesabınıza bağlayın bağladıktan sonra discord sunucusunda da kanallarda #💎adalances-survival diye bir kanal göreceksiniz oradaki sunucuya katılın orda ip ve benzeri şeyleri destek oluşturarak yada oradaki kişilere sorarak öğrenebilirsiniz.
sunucuda öyle bir oda göremiyom

şu an açık ama
nasıl girebiliyoz

Geri
Yukarı