Doğum Günün Kutlu Olsun Elocutionear

Nice yıllara! 😁

Detay demek pek doğru değil sanki. Bu kalıp bana bir garip geliyor.
Anlayan kişiye göre değişir. Ama orada iyi bir şey demek istediğimi karşı taraf anlar diye düşünüyorum.

Doğum günün kutlu olsun.
Aklıma acaba doğum tarihini doğru mu girmiş diye sorular gelip duruyor. Düşünsenize yanlış girdiğini. Konuya gelip arkadaşlar doğum günümü yanlış girmişim bugün doğum günüm değil ama teşekkürler dediğini.

Bu arada doğum tarihimi yanlış girdiğimi yeni fark ettim. 11 Haziran değil 22 Ağustos'ta doğdum ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim
throb.gif
. Bu konuyu açtığı için ve bana küçük bir sürpriz yaptığı için özellikle @Blacksidemre'ye teşekkür ediyorum. Ayrıca merhabalar yerine, konuya merhaba diyerek girdiğin için ayrı bir teşekkür etmek istiyorum.

Gönüllü olarak birilerine yardım ettiğimde, o çabanın boşa çıkmadığını görmek güzel oluyor. Güzel hatırlanmak çok önemliymiş gerçekten.

Normalde doğum günü tarihimi kapalı bir şekilde tutardım ama bugün deneme amaçlı olarak doğum tarihimi açık tutayım demiştim. @Blacksidemre'nin de gözünden kaçmamış 😏.

Merhaba hocam. Bu konuyu sizin adınıza açıyorum. En sevdiğim üyelerden birisi olduğunuz için Sosyal'de yapılmamış bir şey yapmak istedim.

Sosyal moderasyonu zaten kutlamıştır ama ben de kendi ağzımdan demek istiyorum.

Doğum gününüz kutlu olsun. Şu ana kadar yaptığınız yardımlar için çok teşekkür ederiz. Daha nice yardımlarınız olur umarım.

Bir kere dedim, tekrar diyeceğim. Hocam, siz muhteşem bir detaysınız.

🎉 @unnamedington 🎉

Benim de kutlu olsun abi :(

@unnamedington Doğum günün kutlu olsun, nice seneler. Yeni yaşında umarım daha az rapor atarsın. :D

Kelimede bir şey yok da öyle kullanılmamalı yine de. :)
Bu kelimenin nasıl kullanılması gerektiğini açıklamak için de, dört ay önce bir konu açmıştım. Konunun sonlarında doğru, daha ayrıntılı bir şekilde anlatımda bulunmuştum.
Yeni yaşında umarım daha az rapor atarsın. :D
Hiç sanmıyorum. Durmak yok, çalışmaya devam. Öyle çok raporlanacak hatalar var ki...

Geri
Yukarı