Doğum günün kutlu olsun Synyster Gates!

Bora Dere

Zettapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
32
Yer
Slytherin
Daha fazla  
Avenged Sevenfold grubunun biricik lead gitaristi, tam ve gerçek ismiyle Brian Elwin Haner Jr. tam 40 yıl önce bugün doğdu. Sololarında özellikle sweep picking barındırmasıyla dinleyicilerin sevgilisi, gitaristlerin korkulu rüyasıdır diyebilirim kendisi için. Guitar World isimli dergideki en iyi metal gitaristleri listesinde 9. olarak yer almıştır. Ben susayım, soloları konuşsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sololarında özellikle sweep picking barındırmasıyla dinleyicilerin sevgilisi, gitaristlerin korkulu rüyasıdır diyebilirim kendisi için.
Katılıyorum. Hani gitarı öğrenirsin, iyi çaldığını zannedersin ama Synyster'ın sololarını görünce geri vitese takarsın. Örnek: Ben.

Avenged Sevenfold grubunun biricik lead gitaristi, tam ve gerçek ismiyle Brian Elwin Haner Jr. tam 40 yıl önce bugün doğdu. Sololarında özellikle sweep picking barındırmasıyla dinleyicilerin sevgilisi, gitaristlerin korkulu rüyasıdır diyebilirim kendisi için. Guitar World isimli dergideki en iyi metal gitaristleri listesinde 9. olarak yer almıştır. Ben susayım, soloları konuşsun.

Doğum günü kutlu olsun tanıyıp bilmediğim adamın.

Bir insanın eli nasıl o kadar hızlı çalabiliyor ya 🤔 Doğum günü kutlu olsun 🥳

Yeni konular

Geri
Yukarı