Doğum gününde mutlu olamamak

alicsndemir

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi Sosyaller, bugün 20 yasıma girdim bir sürü insan kutladı fakat eskisi gibi mutlu olamıyorum. Ekonomiyi anladım önceden ekonomi ile ilgili pek bir şey bilmezdim. Yüklerim arttı bu durumlar bütün mutluluğumu emdi benden. Türkiye'de yaşamak hiç stresli değil!
Sizlerdede aynı durum var mı? Forumda ve çevremde artık pek mutlu haber paylaşan veya mutlu olan insanlar göremiyorum. Bu durum harbi can sıkıcı. 😔

Böyle günlerde böyle şeyleri kafaya takmamak ve mutlu olmaya çalışmaktan başka çokta yapacağınız bir şey yok.

İyi Sosyaller, bugün 20 yasıma girdim bir sürü insan kutladı fakat eskisi gibi mutlu olamıyorum. Ekonomiyi anladım önceden ekonomi ile ilgili pek bir şey bilmezdim. Yüklerim arttı bu durumlar bütün mutluluğumu emdi benden. Türkiye'de yaşamak hiç stresli değil!
Sizlerdede aynı durum var mı? Forumda ve çevremde artık pek mutlu haber paylaşan veya mutlu olan insanlar göremiyorum. Bu durum harbi can sıkıcı. 😔
Benimde bugün doğum günüm. Ona rağmen doğum gününüz kutlu olsun.

Doğum gününüz kutlu olsun. Yaşıtız bende 20 yaşındayım. Her geçen gün bu hayatta sorumluluklarımız daha da artıyor. Her geçen gün yaşlanıyoruz. Zamanın tadını çıkartın.

Geri
Yukarı