Asla Mutlu Olamamak

Hocam öyle deme. Filmin üzerinden aylar geçti. İzleyin derim.
DC deyip geçeyim
"Hocam ne saçmaladınız." Sürekli mutlu olacaksın diye bir şey yok. İnsanın doğasına aykırı. İmkansız. Aklın başın yerinde değilse "deliye her gün bayram" sözü geçerli olacaktır. Aklınız başınız yerinde ise sürekli mutlu olamazsınız. Çünkü bir şeylerin farkın da olacaksınız, sorgulayacaksınız, ya da üzüleceksiniz.

Ayrıca konunuza yazan insanlara karşı biraz kibar davranın bugün bu 3.kişi, saygı lütfen.
Olurum da diğer 2 kişi nerde acaba merak ettim.
Mutluluk hastalığı falan çıktı da ben mi duymadım? :D Mesajlarınızdan bile mutlu olduğunuzu anlayabiliyorum ben :)
Ya ben sürekli mutluyum aslında ama çevremdekileri de mutlu etmek istiyorum.

Mutluluğu falan kovalamayın. Lisede bir rehber hocam vardı. Buyrun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bense hiç mutlu olamıyorum. Arkadaşların yanına gelince istemsiz mutluymuş gibi davranıyorum. Bazen de üstünden bilmem kaç yıl geçmiş şeyler aklıma geliyor ve çok moralimi bozuyor. Bende mi sıkıntı var? :D

Aslında bende mutlu olamıyorum. Çünkü kız arkadaşım yok :( Ya da birisinden hoşlanınca açılamadan gözden kayboluyor. Bence de kız arkadaşı bulma fikri pek fena değil :D

Aslında bende mutlu olamıyorum. Çünkü kız arkadaşım yok :( Ya da birisinden hoşlanınca açılamadan gözden kayboluyor. Bence de kız arkadaşı bulma fikri pek fena değil :D
Aman aman ondan sonra kız arkadaşın dan alacağın darbeler ile daha da yıkılırsın. Ara konular da, dağ gibi adamlar nasıl yakınmış konuların da kız arkadaşlarından sonra başına gelenleri. Ha bu her ilişkinin sonu kötü bitecek demek değil, deneyin. Dikkatli olun ama :)

Geri
Yukarı