Doğum gününde sevgiliye kalpli kutu içinde çikolatalar hediye etsem beğenir mi?

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, yarın sevgilimin doğum günü kendisiyle sanaldan konuşuyoruz, yaklaşık 2 aydır, gerçek hayatta gördüm ama sevgilim olarak ilk defa buluşacağız. Kendisine kalpli kutu içine böyle çikolatalar hazırlamak istiyorum. Sizce mantıklı mı ve beğenir mi?

1672415988629.png

Dosya Ekleri

• 1672415863509.png
    1672415863509.png
    375 KB · Görüntüleme: 63
Hocam yanlış anlamayınız lütfen ama bana biraz çocuksu geliyor. Daha çok onun ilgi alanıyla alakalı şeyler seçmeniz daha mantıklı olacaktır.

Merhaba, yarın sevgilimin doğum günü kendisiyle sanaldan konuşuyoruz, yaklaşık 2 aydır, gerçek hayatta gördüm ama sevgilim olarak ilk defa buluşacağız. Kendisine kalpli kutu içine böyle çikolatalar hazırlamak istiyorum. Sizce mantıklı mı ve beğenir mi?

Eki Görüntüle 1618245
Hocam sade çikolata olmasın. Başka şeylerde ekleyin.

Eki Görüntüle 1618245

Pastanelerden ya da o tarz bir yerden almak daha iyi olurdu.

Ne aldığınız pek önemli değil bir çiçek verseniz de mutlu olur. Amacı sizin vermeniz zaten. Alabilirsin istediğini bence.

Kutudaki ürün sayısı çok abartı. Sanki seni seviyorum demek yerine biraz kilo al der gibi.

Çikolata sayısı çeyrek olsun üstüne güzel bir not, defter, çizim, fotoğraf vs. gibi bir şey koyup versen daha anlamlı olur.

Yorumdaki arkadaşlar pek oralı olmamış ama bana birisi böyle bir kutu hediye etse haftalarca oturup her gün bir iki tane atarım ağzıma bunlardan. Daha iyi bir hediye olabilir gibi ama.

Boş.
Daha sonrasında pişman olursun hediye ver elbet ama bu saçma bence şu an yazdıklarım sana saçma ve aptalca geliyor ancak ileride anlayacaksın

Geri
Yukarı