Doki Doki Literature Club oynanır mı?

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
Bugün forumda gördüm, gidip YouTube'dan oynayış videolarına baktım ve çok uzun ayrıca sıkıcı gibi gözüküyordu. Sizce oynamaya değer mi? Çünkü sadece diyalogdan ibaret gibi duran bir oyuna, o kadar saat harcamaya değer mi? Bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Visual novellerin olayı o. Şöyle bir şey de var oyun uzun değil modlamazsan, başka şeylerle uğraşmazsan 7 saatte bitiyor.

Bugün forumda gördüm, gidip YouTube'dan oynayış videolarına baktım ve çok uzun ayrıca sıkıcı gibi gözüküyordu. Sizce oynamaya değer mi? Çünkü sadece diyalogdan ibaret gibi duran bir oyuna, o kadar saat harcamaya değer mi? Bilemiyorum.

Hugola'dan izleyebilirsin. Kendisi seslendirme yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendim oyunu oynayıp bitirdim ve aslında gayet güzel bir oyundu, bana oyun pek korkunç gelmedi ama hikayesi beni içine çekmeyi başardı.

Bence oynanır bayağı iyi bir oyundu. Hikayesi, karakter çizimleri gayet başarılıydı. Modsuz 9 saatte bitiyor. Tavsiyem ingilizcen iyi bir seviyedeyse mod kur. Oyunda çok fazla mod var ve modları bitirmek çok uzun zaman alabiliyor. İngilizcen iyi değilse Türkçe yamalı modlar 10 15 saat daha oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı