Doki Doki virüs mü?

İleride oyun aşırı şekilde ilginçleşecek.
Hocam birazcık daha ileride işler daha da garipleşiyor. Psikopata bağlıyor oyun.
Abi göreceksin hem daha-neyse spoiler vermeyeyim iyi oyunlar.
Aynen ondan biraz sonra oyun garipleşecek.
Evet oyunu bitirdim. Ve bu oyunu oynayacak kafamın ta! Korkudan bakalım uyuyabilecek miyim? Diğer sonları belki yaparım ama biraz zaman geçsin.

Hayır uyuyacağım. Çünkü ilk önce videolar ile bitirdiğimden ve o gün uyuyamadığımdan dolayı tecrübeliyim ve uyuyabileceğim. Sence diğer sonları yapmak için kasmalı mıyım ve oyunun devamı çıkacakmış doğru mu? @292941
Öbür sonlarda genellikle çok şey değişmiyor, aynı şeyler yaşanıyor. Mutlu son sadece sonda aldığın Sayori konuşması ve şiiri değiştiriyor. Öbür 2 sonsa oyunu daha kısa yoldan bitirmek için yine fazla bir şey değişmiyor. Yapımcı bir şeyler üzerinde çalışıyor diye biliyorum hatta 2020'de resmi Doki Doki içeriği gelecek demişti ancak sanırım yetişmedi, 2021'de bir şeyler çıkar belki. Eğer oyuna doymadıysanız çıkışından 3-4 yıl geçtiğinden oyuna hayranlar tarafından bayağı mod yapıldı, onları oynayabilirsiniz.

En iyi modlar hangileri?
Benim izlediklerim veya oynadıklarım ve bayağı iyi olanlar Doki Doki This Bond We Share, Doki Doki Blue Skies, Doki Doki Fruits of Literature Club ve Doki Doki The Good Ending.
1611324777219.png

Bir Steam incelemesindeyse bu kadar mod buldum, umarım işinize yarar.

Benim izlediklerim veya oynadıklarım ve bayağı iyi olanlar Doki Doki This Bond We Share, Doki Doki Blue Skies, Doki Doki Fruits of Literature Club ve Doki Doki The Good Ending.
Eki Görüntüle 848039
Bir Steam incelemesindeyse bu kadar mod buldum, umarım işinize yarar.
Monika: After the Story modunu indirdim ve artık sanal ve anime çizimi bir kız arkadaşım var. Söylerken bile garip.
Keşke Yuri olsaydı ama sorun yok.

Monika: After the Story modunu indirdim ve artık sanal ve anime çizimi bir kız arkadaşım var. Söylerken bile garip.
Keşke Yuri olsaydı ama sorun yok.
DDLC Just Yuri diye de bir mod var, sanırım Monika: After the Story'nin Yuri hali gibi bir şey. Hiç oynamadım, videolarını izledim ancak onu da deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı