Doktorum Modiwake yazdı odaklanmam arttı

Bu ilaçlar her yaş için kullanılabiliyor mu bende bayağı yorgun oluyorum bir zararı yoksa başlayabilirim.

Öncelikle zararı oldukça fazla, ilk önce bitkisel yollara başvurmanızı tavsiye ederim.
Sorunuza gelirsek en doğrusunu doktor karar verir. Küçük yaşlarda düşük dozlarda doktor kontrolünde kullananların olduğunu biliyorum.

Hocam dikkat eksikliğinin yanında hiperaktif bozukluk da eşlik mi ediyor yoksa sadece dikkat eksikliği olduğunda da tedaviye başlanıyor mu?

Psikiyatride "dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu" olarak geçiyor ama bende hiperaktivite sorunu yoktu sadece odaklanma sorunum vardı. Galiba tedavi yöntemleri aynı emin değilim.

Bu ilaçlar her yaş için kullanılabiliyor mu bende bayağı yorgun oluyorum bir zararı yoksa başlayabilirim.
Yorgunluğunuzun bir sürü sebebi olabilir, önce bir norolojiye gitmenizi öneririm. Belki de uyku apneniz vardır. Zaten psikiyatrist yazmadan bu ilaçları temin edemezsiniz.

Yorgunluğunuzun bir sürü sebebi olabilir, önce bir norolojiye gitmenizi öneririm. Belki de uyku apneniz vardır. Zaten psikiyatrist yazmadan bu ilaçları temin edemezsiniz.
Bana epilepsi hastası olmadığım için rapor bile çıkaramadılar parayla almak zorunda kaldım. 370 TL. Bu arada reçeteli ve 370 TL. Reçetesiz alınmıyor asla.

Geri
Yukarı