Doktorum Modiwake yazdı odaklanmam arttı

Odaklanma sorununuzu ilaca bağımlı olarak çözmeniz doğru değil. ''İlaç içtim, artık çok iyi odaklanıyorum'' gibi bir psikolojik tarafının da olduğunu düşünüyorum.

Hocam odaklanma sorunum varmış şu an onu fark ettim. Çünkü önceki halimle arada ciddi fark var. Hem ders çalışma isteğim geldi hem enerjim yükseldi hem de odaklanmam arttı.

Evet gerçekten deh iseniz aradaki fark çok fazla. Yaklaşık 3 yıldır belli zamanlarda kullanıyorum.

Odaklanma sorununuzu ilaca bağımlı olarak çözmeniz doğru değil. ''İlaç içtim, artık çok iyi odaklanıyorum'' gibi bir psikolojik tarafının da olduğunu düşünüyorum.
Hocam psikolojik olduğunu düşünmüyorum. Çünkü arada fark var bayağı.

Enerjik değildim önceden enerjim falan arttı mesela.

Ben de başta plasebodan kaynaklı diye düşündüm fakat gün geçtikçe dozlar etki etmemeye başladığı için vazgeçtim. Psikolojik etki minimum düzeydedir.

Evet gerçekten deh iseniz aradaki fark çok fazla. Yaklaşık 3 yıldır belli zamanlarda kullanıyorum.
Hocam ben sürekli sallanıyorum durduğum yerde. Annem falan rahatsız oluyor bilerek yapıyorsun diyor. Halbuki istemeden sallanıyorum sürekli. Bu deh olduğumun kanıtı mı?

Eğer gerçekten dikkat eksikliği hastası değilseniz plasebo etkisi olabiliyor ama hasta iseniz aradaki fark ciddi bir şekilde.

Bu ilaçlar her yaş için kullanılabiliyor mu bende bayağı yorgun oluyorum bir zararı yoksa başlayabilirim.

Hocam ben sürekli sallanıyorum durduğum yerde. Annem falan rahatsız oluyor bilerek yapıyorsun diyor. Halbuki istemeden sallanıyorum sürekli. Bu deh olduğumun kanıtı mı?

Sanmıyorum. Bir işe odaklanma süreniz az ise doktora gidip derdinizi anlatmanız gerek. Duruma göre tedavi uygulanır.

Sanmıyorum. Bir işe odaklanma süreniz az ise doktora gidip derdinizi anlatmanız gerek. Duruma göre tedavi uygulanır.
Hocam dikkat eksikliğinin yanında hiperaktif bozukluk da eşlik mi ediyor yoksa sadece dikkat eksikliği olduğunda da tedaviye başlanıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…