Çözüldü Dokunmatiği çalışmayan telefonu bilgisayara bağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Denoxa10

Centipat
Telefonun dokunmatiği bozuldu. ROM atacağım ama telefonu bilgisayara tam olarak bağlayabilmek için telefon ekranına gelen "Erişim izni verilsin mi?" Yazısına "izin ver" demem gerekiyor ama diyemiyorum. Yani, "izin ver" demeden bilgisayar telefonu görmüyor. Ne yapmalıyım?

Not: Telefonu fare ile kontrol etmekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, bence riskli bir durum. USB Hub bile kullansanız işlemler sırasında tanımayabilir. Bunun garantisi yok.
Telefonun dokunmatiği bozuldu. ROM atacağım ama telefonu bilgisayara tam olarak bağlayabilmek için telefon ekranına gelen "erişim izni verilsin mi?" Yazısına "izin ver" demem gerekiyor ama diyemiyorum. Yani, "izin ver" demeden bilgisayar telefonu görmüyor. Ne yapmalıyım?

Not: Telefonu fare ile kontrol etmekteyim.

USB çoğaltıcıyı OTG kablosuna bağlaman lazım.

Hocam, bence riskli bir durum. USB Hub bile kullansanız işlemler sırasında tanımayabilir. Bunun garantisi yok.

Çözüm
Sürücü zaten ROM için gerekli olan bir şey. Önemli olan önceki işlemler. Burası biraz farklı.

Uygun bir USB Hub ile denemek gerekir. Bu işlemden önce telefonun gerekli sürücüleri mutlaka yüklenmelidir. Her USB Hub tanımayabilir. Önceden Odin ile S3 mini telefona ROM atmıştım. Tam adımları aklımda değil.
Çünkü USB Hub çıkış verir. PC bağlantısı olmayabilir. Bir ara bir model görmüştüm. Hem USB çıkışı ilave olarak Micro USB port vardı. Bununla telefon bağlanabiliyordu. Böyle bir model bulmak lazım.
Yani mouse ile olmayabilir. Olay biraz karışık hal alıyor hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı