Dokunulduğunda Uykuya Giren Laptop

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Belki bununla alakalı önceden konu açmıştım.
Benim laptobum ellendiği zaman bir anda uykuya giriyordu ama direkt giriyordu klasik uyku efekti olmadan.

Geçen sinirlenip laptobun klavyesinin tam ortasına vurdum. Sonra PC yeniden başladı.
Nedendir bilmiyorum laptobu kucağıma aldım ve içini açtım.
Önceden açtığımda böyle bir şey olmamasına rağmen bu sefer RAM'lerden üstteki bir anda elime geldi.
Yeniden takmaya çalışırken ters kaldı ve törpü ile çıkarabildim ancak.
Alttaki RAM'ı da çıkardıktan sonra PC'yi açtığımda boot bile olmadı.
RAM'lerin slotunu değiştirdiğimden sonra PC açıldı ve önceden çalışmayan ''ş'' tuşum çalışmaya başladı (dokunmatik gibi oldu ama neyse) ve artık laptobun klavyesine ellemesem bile minik bir temasta olan kapanma problemi düzeldi.

Alete niye vuruyorsun anlamıyorum? Biz Technopat'ta bunları mı öğretiyoruz? Besbelli uykusu gelmiş aletin.

Bırak alet uyusun birkaç saat. Elleme ne zararı vardı sana? Nasıl insafsızsınız ya.
Alındığından bir sene sonra HD 7670M yansın, sen oyunları HD 4000 ile oyna, laptoba vurmayı bırak kafa atar sopayla girersin.

Elektrik kesintisinden kesintisine kapanıyor valla laptop. 5400 RPM HDD acı veriyor.

Alındığından bir sene sonra HD 7670M yansın, sen oyunları HD 4000 ile oyna, laptoba vurmayı bırak kafa atar sopayla girersin.

Elektrik kesintisinden kesintisine kapanıyor valla laptop. 5400 RPM HDD acı veriyor.
Gözlerim doldu şimdi. Senin bilgisayar şu sadece dayaktan anlayan tiplerden herhâlde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı