Dolandırıcı birkaç site

Ya bak dostum oraya "ortaya attım" gibi bir şey yazabilirdin üstelik etiketlemesen bile ks = konu sahibi benim yani sen etiketlemesen bile konu sahibi ben olduğumdan dolayı üstüme alınmam nomral. Anladın mı şimdi!

Ks'nin ne olduğunu anlatman ne güzel 18.ciye öğrenişim. Konu sahibi olman benim yazdığım yorumlara alınacaksın diye bir şey yok. Bu yorumu sana özel yazmıyorum. Kusura bakma sadece benim yorumuma alınman anormal. Normal bile denemez. Ben seni tanımıyorum. Sen de beni tanımıyorsun. Yani bir şeyi yazarken 2-3 defa düşün derim.

Ks'nin ne olduğunu anlatman ne güzel 18.ciye öğrenişim. Konu sahibi olman benim yazdığım yorumlara alınacaksın diye bir şey yok. Bu yorumu sana özel yazmıyorum. Kusura bakma sadece benim yorumuma alınman anormal. Normal bile denemez. Ben seni tanımıyorum. Sen de beni tanımıyorsun. Yani bir şeyi yazarken 2-3 defa düşün derim.

Kim olduğun beni ilgilendirmez ben sana küfür, hakaret vb. etmedim ve üstelik sen konuyu anlamamışsın önceki mesajlara bakarsan anlarsın şimdi git! Ve konuda önce yazdığım mesajları incele.

Kim olduğun beni ilgilendirmez ben sana küfür, hakaret vb. etmedim ve üstelik sen konuyu anlamamışsın önceki mesajlara bakarsan anlarsın şimdi git! Ve konuda önce yazdığım mesajları incele.

Merak etme hocam önceki mesajlardan geldim zaten. Küfür, hakaret etmene gerek yok. Sırf ortaya atılan bir mesaj için konuyu buraya taşımanın alakası bile yok. Daha fazla uzatmayın bence. Bir dahakine tanımadığınız kişilere sakin ve anlaşılır bir şekilde yaklaşmaya çalışın. İyi günler.

Geri
Yukarı